هشدار فرانسه به ایتالیا درخصوص بدهی های این کشور

به گزارش سهندبلاگ، لومر گفت آینده ایتالیا با اروپا گره خورده است، اما این کشور باید به قوانین مشترک پایبند باشد. وی گفت: به انتخاب مردم ایتالیا احترام می گذارم، اما مسئولیت هایی وجود دارد که بزرگ تر از منافع هر یک از ما است.

هشدار فرانسه به ایتالیا درخصوص بدهی های این کشور

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش تجارت نیوز، پیش تر در هفته گذشته اسنادی فاش شد که طبق آن حزب دست راستی لیگ و جنبش 5 ستاره که در کوشش برای تشکیل دولت ائتلافی هستند به توافقاتی با یکدیگر برای امکان خروج از منطقه یورو و درخواست بخشیدن 250 میلیارد یورو بدهی این کشور از بانک مرکزی اروپا دست یافته اند. اقدامی که در صورت تحقق به ایتالیا یاری خواهد نمود نسبت بدهی به فراوری ناخالص داخلی خود را اندکی بهبود بخشد.

این 2 حزب برای پیش بردن برنامه های خود احتیاج به تایید آن در مجلس ایتالیا و جلب نظر مثبت سرگیو ماتارلا- رئیس جمهور ایتالیا- دارند.

هر دو حزب دارای سوابق ضداروپائی هستند و با وجود آن که جنبش 5 ستاره از مواضع خود تا حد زیادی عقب نشینی نموده است، اما حزب لیگ کماکان مصمم به برگزاری رفراندوم ترک منطقه یورو در سریع ترین زمان ممکن است. این دو حزب در بیانیه مشترکی که ساعتی پس از انتشار اسناد فاش شده صادر کردند، اعلام کردند به دنبال تغییر در قوانین اقتصادی منطقه یورو به یاری شرکای ایتالیا هستند.

منبع؛اسپوتنیک

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 4888

به "هشدار فرانسه به ایتالیا درخصوص بدهی های این کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار فرانسه به ایتالیا درخصوص بدهی های این کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید