وزیر راه و شهرسازی: 14 بیمارستان نوساز به وزارت بهداشت تحویل داده می گردد

به گزارش سهندبلاگ، وزیر راه و شهرسازی از تکمیل و واگذاری 14 بیمارستان به وزارت بهداشت در سال اقتصادی جاری اطلاع داد.

وزیر راه و شهرسازی: 14 بیمارستان نوساز به وزارت بهداشت تحویل داده می گردد

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران محمد اسلامی از تکمیل و واگذاری 14 بیمارستان به وزارت بهداشت اطلاع داد و گفت: تا به امروز سه بیمارستان در شهر های بروجن، بهشهر و پاوه تحویل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است و بقیه بیمارستان ها نیز بزودی، تحویل این وزارتخانه می گردد.

وی اضافه نمود: سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی به عنوان دستگاه اجرایی وزارت راه و شهرسازی، بیمارستان های 237 تختخوابی بروجن، 220 تختخوابی بهشهر و 90 تختخوابی پاوه را تحویل داده است و بیمارستان زرند با 149 تختخواب، سراوان با 222 تختخواب و تالش با 232 تختخواب نیز آماده تحویل به وزارت بهداشت است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: همچنین بیش از هزار و 100 تختخواب در قالب 8 بیمارستان در شهرستان های سقز، لنگرود، گچساران، تکاب، تویسرکان، جهرم، تربت حیدریه و مهدی شهر در حال ساخت است که در سال اقتصادی جاری قابل تحویل به وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی است.

اسلامی با بیان اینکه توصیه وزارت راه به عنوان مسئول کمیته حمل و نقل ستاد ملی مبارزه با کرونا بر اساس دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پرهیز از سفر های غیر لازم است توضیح داد: همه دستگاه های مرتبط با سفر از جمله همه انتهاه ها، بنادر و فرودگاه های داخلی و بین المللی کشور طبق پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های وزارت بهداشت، کنترل و مورد نظارت مرتب قرار دارند و به صورت مرتب دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی در همه هواپیماها، قطار ها و اتوبوس ها و سایر وسایل حمل و نقل عمومی رعایت می گردد.

وی در مورد رفت و آمد مردم به دستگاه های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی نیز گفت: در این زمینه کوشش کردیم تا همه مجوز هایی که تا انتها سال اعتبار داشت به مدت سه ماه تمدید اعتبار گردد ضمن اینکه همه کار های مردم که پیشتر به وسیله مراجعه به دستگاه های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی انجام می شد فعلاً به وسیله اینترنت انجام می گردد تا نیازی به مراجعه حضوری به دستگاه های دولتی نباشد.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: حتی ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی تأمین مسکن و همچنین اعتراض افرادی که فرم جیم آن ها قرمز شده بود نیز، این کار به وسیله سامانه مربوط و بدون مراجعه حضوری انجام خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: با همدلی همه بخش ها و یاری مردم، این ویروس که موجب شده دشمن به وسیله آن، نقشه های ایران هراسانه خود را در قالبی جدید و با ناامن جلوه دادن کشورمان از نظر شیوع بیماری ادامه دهد، زودتر شکست بخورد و کسب و کار و زندگی مردم به حالت عادی خود بازگردد.

dorezamin.com: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

pariha.com: پریها: مجله اخبار، سرگرمی، ورزش، فال، پزشکی، سینما، هنر، گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 7225

به "وزیر راه و شهرسازی: 14 بیمارستان نوساز به وزارت بهداشت تحویل داده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر راه و شهرسازی: 14 بیمارستان نوساز به وزارت بهداشت تحویل داده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید