1 حدود سه هزار پرونده مشاغل خانگی در خراسان شمالی تشکیل شد

به گزارش سهندبلاگ، بجنورد-خبرنگاران- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: 2 هزار و 949 فقره پرونده متقاضی دریافت وام مشاغل خانگی در این سازمان برای استفاده از مزایای این تسهیلات تشکیل شد.

1 حدود سه هزار پرونده مشاغل خانگی در خراسان شمالی تشکیل شد

رضا فیروزه روز چهارشنبه به خبرنگار خبرنگاران گفت: برای این منظور احتیاج به تخصیص هزار میلیارد ریال اعتبار است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: تا کنون، 6 هزار و 384 مجوز در این سازمان برای مشاغل خانگی صادر شده است.

فیروزه گفت: 23 درصد از مجوزهای صادر شده برای مشاغل خانگی در استان، معادل هزار و 918 فقره طرح به ارزش 230 میلیارد به بانک ها معرفی شده است.

وی اضافه نمود: 915 فقره از پرونده ها، به ارزش 100 میلیارد ریال منجر به پرداخت تسهیلات به طرح ها شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: در مجموع 14 درصد از جوازهای صادر شده در بخش مشاغل خانگی، پیروز به اخذ تسهیلات شده است.

وی درباره پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی گفت: بخش صنعت و معدن مستعد پذیرش بیشتر تسهیلات است و می توان با توجه به این ظرفیت ها، شاهد کارآفرینی عظیم در استان بود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: سهم این سازمان از تسهیلات روستایی، 440 میلیارد ریال است که بیش از آن جذب شده است.

فیروزه گفت: تا به امروز 820 پرونده، بیش از 670 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات پرداخت شده است و برای طرح فراوری داروی والزارتان هم 100 میلیارد ریال تسهیلات در دست پیگیری است.

وی با اشاره به غیرفعال بودن بیش از نیمی از معادن استان گفت: از 250 معدن استان، تنها 120 معدن فعال است، علت آن، ضعف زیرساخت ها در استان است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: ذخیره معادن استان قابل توجه است پتانسیل های خوبی برای توسعه و رونق اقتصاد در معدن وجود دارد اما تحقق آن احتیاجمند پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به سرمایه گذاران این بخش است.

استان 863 هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور واقع است

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: ایرنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 10274

به "1 حدود سه هزار پرونده مشاغل خانگی در خراسان شمالی تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1 حدود سه هزار پرونده مشاغل خانگی در خراسان شمالی تشکیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید