4 میلیون نفر در سامانه یکپارچه فروش خودرو ثبت نام کردند، قرعه کشی 9 خرداد انجام می گردد

به گزارش سهندبلاگ، مدیرکل دفتر صنایع خودرویی وزارت صنعت، معدن و تجارت از ثبت نام 4 میلیون نفر در سامانه یکپارچه فروش خودرو اطلاع داد و گفت: قرعه کشی خودرو در این مرحله در روز دوشنبه نهم خرداد انجام خواهد شد.

4 میلیون نفر در سامانه یکپارچه فروش خودرو ثبت نام کردند، قرعه کشی 9 خرداد انجام می گردد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، عبدالله توکلی لاهیجانی گفت: نخستین سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با هدف شفاف سازی فرآیند تخصیص خودرو به متقاضیان با نظارت سازمان حمایت فراوریکنندگان و مصرف کنندگان از ساعت نه صبح سه شنبه 27 اردیبشهت، فعالیت خود را شروع نمود که در مهلت یک هفته ای معین شده، تا ساعت نه صبح روز سه شنبه سوم خرداد، 4 میلیون نفر، اطلاعات ثبت نامی خود را در این سامانه تکمیل نمودند.

وی اضافه نمود: اردیبهشت سال جاری با توجه به افزایش 155 درصدی فراوری خودروی کامل در خودروسازان بزرگ کشور در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 38 نوع خودروی مختلف از پنج خودروساز کشور در این دوره ارائه شد که پس از تایید اطلاعات مندرج، قرعه کشی خودرو در این مرحله در روز دوشنبه نهم خرداد انجام خواهد شد.

توکلی گفت: با توجه به پایدار شدن فرایند فراوری خودروی کامل در خودروسازان داخلی و کاهش شصت درصدی آمار خودرو های ناقض در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، بعلاوه ایجاد شفافیت در عرضه خودرو به بازار، فرایند تخصیص خودرو در سامانه یکپارچه فروش تداوم پیدا خواهد یافت.

وی اضافه نمود: اجرای عملیات فروش به وسیله خودروسازان انجام می گردد و سازمان حمایت نظارت بر حسن انجام تعهدات خودروساز در خودرو های تخصیص یافته را به عهده خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 تیر 1401 بروزرسانی: 15 تیر 1401 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 17458

به "4 میلیون نفر در سامانه یکپارچه فروش خودرو ثبت نام کردند، قرعه کشی 9 خرداد انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 میلیون نفر در سامانه یکپارچه فروش خودرو ثبت نام کردند، قرعه کشی 9 خرداد انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید