فاز اول درگاه تأمین مالی از طریق بازار سرمایه از سوی اتاق ایران راه اندازی شد

به گزارش سهندبلاگ، پیرو امضای تفاهم نامه ایجاد پنجره واحد برای ورود شرکت های خصوصی به بورس از سوی اتاق ایران، شرکت بورس تهران، فرابورس ایران و جامعه حسابداران رسمی، فاز اول این درگاه تامین مالی برای ثبت اطلاعات شرکت ها آغاز به کار کرد. به همین منظور، شرکت ها می توانند از امروز شنبه، 28 تیر با مراجعه به وب سایت رهسار و ثبت نام در بخش ورود شرکت نسبت به ثبت اطلاعات خواسته شده اقدام کنند.

فاز اول درگاه تأمین مالی از طریق بازار سرمایه از سوی اتاق ایران راه اندازی شد

پرونده متقاضیان مشروط بر کامل بودن اطلاعات، با ورود به فاز دوم بر اساس زمان ثبت نام اولویت بندی خواهد شد و در صورت احتمال بروز هرگونه مشکل در بخش ثبت نام شرکت ها، متقاضیان می توانند با شماره های 02185732717 و 02185732747 تماس بگیرند یا به صورت مکتوب مسائل خود را به نشانی [email protected] ارسال کنند. همچنین شماره 09382867851در واتس اپ آماده پاسخگویی به سوالات متقاضیان است.

به گزارش پایگاه خبری اتاق ایران، تفاهم نامه همکاری در راستای ایجاد پنجره واحد برای ورود شرکت های بخش خصوصی به بازار سرمایه در نود و ششمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی به امضا رسید.

حسین سلاح ورزی، نایب رئیس اتاق ایران می گوید: اقدام لازم برای طراحی و پیاده سازی درگاه واحد و نظارت بر آن با هدف پوشش کامل راستا تأمین مالی از محل بازارهای سرمایه در یک سامانه واحد بر عهده اتاق ایران است. درواقع این درگاه راستا ارتباطی برای ارزیابی، اقدام و پایش تأمین مالی شخصیت های حقوقی بخش خصوصی از محل بازارهای سرمایه و بدهی کشور با تمرکز بر بازارهای زیر نظارت شرکت بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس است.

قائم مقام دبیر شورای گفت وگو با بیان این نکته که تفاهم نامه در 5 ماده و 4 نسخه تنظیم شده است، می افزاید: همکاری بین اتاق ایران و بورس ادامه دار است و در این راستا اقدامات مناسبی به همت محمدرضا انصاری، نایب رئیس اتاق ایران برای تأمین مالی پروژه های نیمه تمام دولتی که در قالب صندوق پروژه، تعریف شده اند، اجرا شده و قرار است زمینه ورود آنها به بورس فراهم شود.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 9514

به "فاز اول درگاه تأمین مالی از طریق بازار سرمایه از سوی اتاق ایران راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاز اول درگاه تأمین مالی از طریق بازار سرمایه از سوی اتاق ایران راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید