ممنوعیت اخذ اجباری وجه برای تهیه اقلام بهداشتی مدارس

به گزارش سهندبلاگ، مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش از ممنوعیت اخذ اجباری وجه برای تهیه اقلام بهداشتی مدارس اطلاع داد.

ممنوعیت اخذ اجباری وجه برای تهیه اقلام بهداشتی مدارس

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، زهرا مظفر مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش در شبکه خبر در پاسخ به این پرسش که چه دستورالعمل هایی برای رعایت مسائل بهداشتی به مدارس ابلاغ شده است؟، اظهار کرد: دستورالعمل رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت سخت گیرانه به مدارس کشور ابلاغ شده است و سه شاخص اصلی و مهمی که مدیران مدارس و دانش آموزان باید رعایت نمایند این است که مدارس باید در صورتی که آمار دانش آموزان بالاست، گروه بندی نمایند.

وی ادامه داد: رعایت فاصله فیزیکی بین دانش آموزان تا 1.5 متر، اجبار استفاده از ماسک برای دانش آموزان و معلمان، کوتاه شدن ساعت آموزش به 35 دقیقه و ضدعفونی مجدد کلاس ها از دیگر مواردی است که باید رعایت گردد.

مظفر در پاسخ به این پرسش که نظارت بر حسن اجرای این دستورالعمل بر عهده چه کسی است؟، گفت: از تابستان یک دستورالعمل برای اولین بار ابلاغ شد که اولیای مدرسه به عنوان ناظر افتخاری ما در مدرسه هستند؛ درخواست ما این است که همه اولیا، معلمان و دانش آموزان به عنوان ناظر نقش نظارتی خود را ایفا نمایند.

وی اضافه نمود: کلاس های آموزشی متعددی برای تمام مدیران مدارس به وسیله مدیران مناطق و استان ها و همچنین ارتباطات مستقیمی که دبیر ستاد کرونای وزارت آموزش و پرورش و معاونین آموزشی در تمام سطوح با مدیران مدارس مبنی بر تأکید رعایت مسائل بهداشتی، گندزدایی کلیه اماکن داشتند.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش از ممنوعیت اخذ اجباری وجه برای تهیه اقلام بهداشتی مدارس اطلاع داد.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 10256

به "ممنوعیت اخذ اجباری وجه برای تهیه اقلام بهداشتی مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت اخذ اجباری وجه برای تهیه اقلام بهداشتی مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید