نوبخت: هزاران واحد مسکونی برای افراد کم درآمد ساخته خواهد شد ، بستر های توسعه بدون امنیت ملی پایدار نیست

به گزارش سهندبلاگ، رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت پشتیبانی های لازم را از فعالیت های امنیت بخش که مردم ایران را در چتر ایمنی قرار می دهد حمایت می نماید.

نوبخت: هزاران واحد مسکونی برای افراد کم درآمد ساخته خواهد شد ، بستر های توسعه بدون امنیت ملی پایدار نیست

جهت دریافت خدمات در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه مالی سهندبلاگ، محمد باقر نوبخت صبح امروز (پنجشنبه) و در مراسم تحویل دهی 3 فروند جت جنگنده کوثر به نیروی هوایی ارتش گفت: دولت به عنوان مدیر توسعه و پیشرفت کشور از یک رابطه دو سویه بین امنیت و توسعه مطلع است بنابراین در کنار فعالیت های مستمر برای زیرساخت های کشور، صد ها کیلومتر آزادراه در حال ساخت است.

وی با بیان اینکه واحد های متعددی با استفاده از فناوری های نوین در استان اصفهان و کشور در حال شکل گیری و فعالیت هستند، اضافه کرد: از امروز هزاران واحد مسکونی برای افراد کم درآمد ساخته خواهد شد.

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: همه این بستر های توسعه بدون یک امنیت ملی، غیرقابل استمرار و غیرپایدار است و به همین جهت دولت در کنار فعالیت های توسعه خود را موظف می داند رابطه دوسویه بین توسعه و امنیت را شکل بدهد.

وی تاکید نمود: دولت پشتیبانی های لازم را از فعالیت های امنیت بخش که مردم ایران را در چتر ایمنی قرار می دهد حمایت کند.

براساس این گزارش سه فروند جت جنگنده کوثر صبح امروز با حضور امیر سرتیب امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه به نیروی هوایی تحویل داده شد.

هواپیمای کوثر یک هواپیمای جنگنده پیشرفته با مأموریت پشتیبانی نزدیک هوایی است که به طور کاملا بومی ساخته شده است و ایران را در زمره معدود کشور های دارای فن آوری طراحی و ساخت هواپیمای جنگنده با سامانه های اویونیک و کنترل آتش نسل 4 قرار داده است. این هواپیما به دو نوع تک کابین و دو کابین قابل تبدیل خواهد بود که نوع دوکابینه علاوه بر قابلیت رزمی، برای آموزش خلبانان در مرحله پیشرفته کاربرد دارد.

نیروی هوایی ارتش در تهران و سازمان صنایع دفاع در اصفهان به طور مشترک خط فراوری جنگنده های کوثر را مدیریت می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 1 مرداد 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 8791

به "نوبخت: هزاران واحد مسکونی برای افراد کم درآمد ساخته خواهد شد ، بستر های توسعه بدون امنیت ملی پایدار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوبخت: هزاران واحد مسکونی برای افراد کم درآمد ساخته خواهد شد ، بستر های توسعه بدون امنیت ملی پایدار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید