واکنش میشل اوباما به قتل شهروند سیاهپوست توسط پلیس آمریکا

به گزارش سهندبلاگ، همسر رئیس جمهور سابق آمریکا به کشته شدن یک سیاهپوست بی سلاح توسط افسر پلیس این کشور واکنش نشان داد و گفت: از حملات نژادپرستانه علیه سیاهپوستان خسته شده ام.

واکنش میشل اوباما به قتل شهروند سیاهپوست توسط پلیس آمریکا

به نوشته روزنامه دیلی میل، میشل اوباما، همسر رئیس جمهوری سابق آمریکا همچنین از سفیدپوستان کشورش خواست تا کاری برای انتها دادن به این اقدامات انجام دهند.

وی همچنین به انتقاد از کشته شدن جورج فلوید، سیاهپوست آمریکایی پرداخت و در پستی اینستاگرامی نوشت، از بابت یکسری تراژدی های اخیر علیه جامعه سیاهپوست آمریکا ناراحت است و از اینکه چنین اتفاقات هرگز متوقف نمی شوند، دل شکسته شده است.

وی در این مطلب نوشت: در حال حاضر جورج، برونا و احمد را داریم که کشته شدند. پیش از آنها، اریک گارنر، ساندرا بلاند و مایکل بروآن بودند. این اتفاقات ادامه دارد. مداوم است. نژاد و نژادپرستی حقیقتی است که بسیاری از ما فقط یاد گرفتیم با آن روبرو شویم. اما اگر همیشه به این امید باشیم که از آن عبور می کنیم، نمی توان انتظار داشت که رنگین پوستان نیز از آن عبور کنند. این به ما بستگی دارد، سیاهپوستان، سفیدپوستان و مابقی رنگین پوستان. مهم نیست که چطور فکر می کنیم، باید صادقانه رفتار کنیم و این کار ناخوشایند را ریشه کن کنیم.

بانوی اول سابق آمریکا همچنین به شهروندان کشورش تاکید کرد تا با خودآزمایی شروع کنند و به افرادی با شیوه ها و سبک های مختلف زندگی گوش دهند.

وی همچنین گفت: این کار با عدالت، شفقت و همدلی تمام می شود که در زندگی و خیابان های ما تجلی می یابد. من دعا می کنم که همه ما برای این سفر نیرو داشته باشیم و برای روح و خانواده کسانی که از ما گرفته شده اند، دعا می کنم.

مطالبی که میشل اوباما در رسانه های اجتماعی منتشر کرد پس از درخواست باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا از مقام های مینه سوتا برای تضمین انجام تحقیقات جدی و کامل درباره مرگ جورج فلوید بود.

باراک اوباما در بیانیه ای که روز جمعه در توئیتر منتشر کرد، نوشت: این در آمریکای 2020 نباید عادی باشد. نمی تواند عادی باشد. اگر می خواهیم فرزندانمان در ملتی با عالی ترین ایده ها رشد و زندگی کنند، می توانیم و باید بهتر باشیم.

310311

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 10442

به "واکنش میشل اوباما به قتل شهروند سیاهپوست توسط پلیس آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش میشل اوباما به قتل شهروند سیاهپوست توسط پلیس آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید